Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2017 - 2018

Odvety 1. kola

publikováno 29.09.2017 (aktualizováno 03.10.2017)

Ve východní zóně se hrály pouze tři zápasy a ve všech se radovala domácí mužstva. Namchi potvrdilo výbornou formu z úvodu sezóny a také v odvetě proti FC Mbabane neinkasovalo. Skvěle zahrál zkušený obránce Prikhale, který přišel před sezónou z Icemans. Postaral se o oba góly, navíc byl velmi platný i v defenzívě a hlasitě si řekl o nominaci, ze které loni vypadl.
Hůře se vedlo bhútánským týmům, které na hřišti soupeřů neuspěly. Raidak i přes dobrý výkon doplatil na střeleckou neproduktivitu a ve vyrovnaném utkání v Nachuge o dvě branky prohrál. Obě vstřelil domácí obránce Uddapravinandra, který do utkání nastoupil jako náhradník za Doronga, který se ale při rozcvičce zranil.
Divoký zápas byl k vidění ve Shwebu. Domácí totiž s bhútánským mistrem Thimphu Yetties po čtvrt hodině prohrávali 0:3 a i přes snížení stavu šli do kabin za nepříznivého skóre. To už trenéři stáhli obranu na tři hráče a posílili střed a na začátku druhé půle Pyas dokázali otočit skóre. Potom Yetties rovněž místo obránce posílili útok, takže se hrálo oboustranně velmi ofenzívně s množstvím šancí na obou stranách. Yetties dokázali vyrovnat na 4:4 a tento stav by jim býval stačil na postup. Jenže po pěti minutách domácí opět vedli. Yetties vsadili vše na ofenzívu, měli několik šancí, ale neproměnili a v závěru do otevřené obrany ještě inkasovali pošesté. Diváky ale zápas nadchl nasazením, tempem i množstvím příležitostí.

Namchi Storm - FC Mbabane  2:0 (0:0)

49. Prikhale 1:0
67. Prikhale 2:0

Rozhodčí U Wai Su (BIR) /1/. Hráno 21. 9. v Namchi, 1678 diváků. První zápas 4:0, postupuje Namchi.

Namchi: Mukerdjee - Mukeshi, Tsangel, Newsing, Prikhale (83. Bashunthapi) - Nyagmo, Nordup (68. Lu Shin Shin), Pakhrmla - Timbochhe, Shkrshma (68. Phuncchog), N. Sharma

Mbabane: Njabuliso - Kisunga, Mhlagu, Bebele, Natwale (63. Abele) - Bagumwi, Kamelele, Yellowdog - Bwalungwuya (80. Sandri), Lilonga (46. Thromasi), Bazuka

Nachuge Typhoons - Raidak Chhukha  2:0 (1:0) /+1/

19. Uddapravinandra 1:0
  19. Yamalee ŽK
  19. Lhomccho ŽK
  20. Dikpo ŽK
62. Uddapravinandra  2:0

Rozhodčí Atatonga (KIR) /2/. Hráno 21. 9. v Nachuge, 336 diváků. První zápas 2:2, postupuje Nachuge.

Nachuge: Ratnaparna - Kottamalupattna, Remaly, Uddapravinandra, S. Manore - Chauhapattandhya, Wu Hnja Ja (75. Kamdesh), K. Manore - Uppatlaney (64. Divindaloo), Jaraberu (84. N. Manore), A. Manore

Raidak: Ringwe - Yamalee, Badrinath, Bhushel, Lhomccho - Samchuk, Ganchheng (71. Hu), Langlang (78. Wanchhori) - Dikpo, Su Mrong (61. Tang), Baburajee

Shwebo Pyas - Thimphu Yetties  6:4 (1:3) /+1/

2. Su Hyat ŽK
  7. Rumbat (Pakchori) 0:1
  10. Gyatchen (Rongdrup) 0:2
  16. Nemo (Nyindrak) 0:3
23. Shan Mlok (Su Mo) 1:3
48. Su Wan (Do Le Wa) 2:3
53. Su Wan (Shan Mlok) 3:3
55. Shan Mlok (Mo) 4:3
  69. Ranjeet 4:4
69. Mo ŽK
72. Ha Shan 5:4
85. Do Le Wa (Ma Dol Khme) 6:4

Rozhodčí Khambe (SIK) /0/. Hráno 21. 9. ve Shwebu, 1852 diváků. První zápas 3:3, postupuje Shwebo.

Shwebo: Jaragoor - Do Le Wa, Su Hyat, Su Sinh (25. Mo), Ha Shan - Han, Ahn Dol (46. Bhai Dok), Uddamalakolabundy - Su Wan, Shan Mlok (81. Ma Dol Khme), Su Mo

Yetties: Phunduk - Rimbochhe (67. Ratnaka), Ranjeet, Gyatchen, Pakchori - Rondup (78. Drukmel), Dzondup, Rongdrup - Rumbat, Nemo, Nyindrak (57. Wangyak)