Úvod » Fotbal » Pohár FIFAC 2017 - 2018

Odvety 2. kola

publikováno 06.11.2017 (aktualizováno 10.11.2017)

Ve východní zóně se hrálo pět zápasů a všech uspěly týmy, které zvítězily v prvních zápasech. Nejvíce se dařilo andamanským zástupcům, kteří bez větších problémů postoupili do čtvrtfinále. Eleven Shooters rozhodli o vítězství nad mauritijským Chamarelem už v prvním poločase, kdy si vypracovali tříbrankový náskok. po změně stran už tempo hry notně opadlo a Mauritijci alespoň snížili. V podobném duchu se odehrávalo i druhé utkání v Port Blair. Také v něm domácí Port Blair Uppers proti sanmarinskému Faetanu vedli po poločase 4:1 a opět druhý poločas domácí vypustili. Sanmarinci dokázali dokonce smazat tříbrankové manko, ale Uppers i v silně kombinované sestavě v závěru přidali a ještě do Viniho branky nasázeli další tři branky.
Druhé kolo se nevydařilo barmským klubům. Shwebo ztratilo naděje proti Vikanticím už v prvním zápase a na Moravu odjíždělo bez šancí na postup. Nepříjemné překvapení připravili svým divákům hráči FC Tararingapatam, kteří si přivezli z Mahamby nadějnou prohru 1:2. V domácí odvetě ale podali velmi špatný výkon a ostudně podlehli 0:4. A tak jediným barmským zástupcem ve čtvrtfinále bude Akyab, který porazil i v odvetě poslední klub z Bhútánu Paro 2:0. Stejně jako Bhútán, ani Sikkim už nebude zajímat los čtvrtfinále. Poslední zástupce Namchi nedokázalo ve výborném zápase dotáhnout dvougólovou ztrátu z Pobučí, přesto nováček na pohárové scéně zasouží absolutorium. V odvetě sice první půlhodinu mělo více ze hry Pobučí, ale závěr poločasu už patřil domácím. Vyprodaný stadión v Namchi se dočkal první branky teprve po téměř 70. minutách, kdy se prosadil Timbochhe, hrající na podzim ve skvělé formě. V hektickém závěru domácí několikrát sahali po druhém gólu, ale Pobučí nakonec i s notnou dávkou štěstí postupový výsledek uhájilo.

V západní zóně si favorité ve všech třech zápasech pohlídali postup. Diváci však mnoho dobrého fotbalu neviděli, celkem v těchto zápasech padlo pouhých šest gólů. Stoprocentní zůstaly Morava a Andamany. Pekařov si po nepřesvědčivé výhře 4:2 doma nad Mafetengem v odvetě zajistil postup, když v Lesothu dokázal vyhrát 2:1. Domácí se sice brzy ujali vedení, ale zkušený tým Pekařova se nenechal zaskočil. Ještě do poločasu vyrovnal Prášilík, který po změně stran přidal i vítězný gól, který znamenal jistý postup. Vacoas měl proti Nachuge dohánět tříbrankovou ztrátu. V urputném boji měl sice více ze hry, ale Typhoons si skvělou obranou drželi dlouho čisté konto. V závěru poločasu však Pradhan vykřesal jiskřičku naděje svým gólem, ale víc už se domácím nepodařilo. Diváci aspoň vzali zavděk skalpem andamanského zýmu. Vikantice měly luxusní náskok už z prvního zápasu, takže se nemusely nijak namáhat. Trenéři dali příležitost místo Masálka mladému Pučovi, který hrál poprvé v základu a odvděčil se výborným výkonem Jeden gól dal sám a na druhý nahrál, postaral se tak o pohodové vítězství 2:0.

Do jarních bojů jdou v plné sestavě týmy z Moravy a Andaman. Doplní je jediný tým z Barmy a také svazijská Mahamba. Losovat se bude tradičně 26. prosince.

Mafeteng Stars - Baník Pekařov 1:2 (1:1)  /-1/

24. Balniérre 1:0
  29. Prášilík (Skočdorži) 1:1
  54. Prášilík 1:2 (přímý kop)

Rozhodčí Galibier (GDE) /0/, 885 diváků. Hráno 2. 11. v Mafetengu. První zápas 2:4, postupuje Baník Pekařov.

Vacoas Boys - Nachuge Typhoons 1:0 (1:0)

40. Pradhan 1:0

Rozhodčí Bumbuyo (SWZ) /0/, 727 diváků. Hráno 3. 11. ve Vacoas. První zápas 2:5, postupuje nachuge Typhoons.

Nova Vikantice - Shwebo Pyas 2:0 (1:0)

35. Porto (Puč) 1:0
  35. Do Le Wa ŽK
68. Puč (Kundera) 2:0

Rozhodčí Mortensen (SPI) /2/,  706 diváků. Hráno 4. 11. ve Vikanticích. První zápas 5:0, postupuje Nova Vikantice.

60. P. de Roma 4:2

Rozhodčí Binini (VAN) /2/. Hráno 2. 11. v Port Blair, 796 diváků. První zápas 3:1, postupuje Eleven Shooters.

Shooters: Prdivadira - Mukeshwan, Utnaprasiknarane, Shahasrabuddhe, Kolalamapusiwandra - Jejego, Oody (64. Soswatri), Jajakele - Kali (70. Taipchung), Hathi, Komdapochchuni (76. Tirupachchundraswaram)

Olympic: Poulain - Mouzaias, Bouvain, Waga Waga, Calambé - Hurst (46. Mani), Rabessy, Labassa - P. de Roma, Baribari (82. Solomon), Perry (65. Mpundu)

Akyab Sailors - Paro Druks  2:0 (0:0) /+1/

58. Ohm Lou (Lap Top) 1:0
86. Lap Top (Ohm Lou) 2:0

Rozhodčí Uttrum (ANM) /1/. Hráno  2. 11. v Akyabu, 1759 diváků. První zápas 2:1, postupuje Akyab

Akyab: Ehm Su - Myo Do, So Hak Luen Pak, Po Srath, Su Do Kchu - Ma Do Kchan (75. Kyo Kwa), Al Fasol-lol-ahmed, Ohm Lou - Lap Top (88. Prat Wu), Umchog, Muin Khou Tha (66. Jo Thaut)

Paro: Yaumuje - Nyamgal, Zidang, Goncchog, Wangden - Orgyen, Tsherdup, Puklay (78. Palolem) - Riti (63. Longrisha), Omuri, Kali (70. Ventkathi)

84. Digo-digo 7:4

Rozhodčí Min Hya (BIR) /1/. Hráno 3. 11. v Port Blair, 485 diváků. První zápas 4:1, postupuje Port Blair Uppers.

Uppers: Seru - Tirukupakarnasi, Shankarayanayam, Digo-digo, Vishwachanswaram (82. Tirakuleny) - Jannananah, Brindaprndra, Swi Nya - Hullock (77. Rameshaharanswar), Netutakkaam (61. Jigme), Mangotree

Faetano: Vini - Roseti, Babulca, Shan, di Selva - A. Paderta (78. Motani), Mamarosa, Rossini - Pelleta, Possolini (67. Baricelli), Volcano (67. del Pietro)

Namchi Storm - SK Pobučí  1:0 (0:0)

68. Timbochhe 1:0

Rozhodčí Kirimiri (KIR) /1/. Hráno 3. 11. v Namchi, 1840 diváků. První zápas 1:3, postupuje Pobučí.

Namchi: Mukerdjee - Mukeshi, Tsangel, Newsing (80. Penam), Prikhale - Nyagmo, Lu Shin Shin, Pakhrmla (77. N. Sharma) - Timbochhe, Shkrshma (69. Phuncchog), Choklay

Pobučí: Medvídek - Rákosník, L. Čajník, Guma, Pracháč - Crawley (74. Křídlo), M. Aňátko, H. Aňátko - Tomas (88. Přeslička), Hůlka (79. Práskal), Brouzdal

86. Madla 0:4

Rozhodčí Varma (BHU) /0/. Hráno 3. 11. v Tararingapatamu, 804 diváků. První zápas 1:2, postupuje Mahamba.

Tararingapatam: Ma Wan Lop - Kou Shou Shwe, Kou Shou, Bhan Sram, U Kcho (46. Do Shun He) - Kochichundry, Su Skunk, Pele-mali - Lan Doh (82. Di Wan), Ahn Sehn, Pyou Ha (71. Thaum Yan)

Mahamba: Wagula - Dubleyt, Madla, M. Mbweha, Walihuli (86. Kariguri) - Titlah, Siladze, Wada - Brady (67. Wadoo), T. Mbweha (77. Nuwatsiname), Mhlamene